Albín KRISTOF
 
 
Vystúpenia:

Skupina realizovala úspešné zahraničné turné, ako aj vystúpenia v televízii v troch dieloch hudobno-zábavného programu "MARMELÁDA", ktorú odvysielala televízia RVTV s veľkým ohlasom.
Mali sme tú česť vystupovať aj v Bratislave na hrade, na medzinárodnej konferencii "European Social Week" kde sme našim vystúpením podporili úspešný priebeh tejto konferencie. Viď.:
napísali o nás
Dňa 25.4.2003 sme realizovali prvý koncert na domácej pôde v Rožňave, pod názvom "VESELÝ KONCERT", ktorý sa stal základom pre ďalšie koncerty pred domácim publikom. Viď. napísali o nás
Okrem týchto vystúpení sme účinkovali aj v Nemecku, Maďarsku a Českej republike v Karlových Varoch. Na domácej pôde nás mohli naši priaznivci sledovať na rôznych vystúpeniach organizovaných mestom, na plesoch, Silvestrovských zábavách, rodinných oslavách, atď. V neposlednom rade vystupujeme aj na dobročinných akciách, ktoré prinášajú zlepšenie životnej úrovne našich spoluobčanov.
Fotoalbum "VESELÝ KONCERT"
zväčšiťzväčšiťzväčšiťzväčšiťzväčšiť
zväčšiťzväčšiťzväčšiť
Fotoalbum "MARMELÁDA"
zväčšiťzväčšiťzväčšiť
Fotoalbum "Bratislava - Hradná vináreň"

zväčšiť

Fotoalbum "Košice"
Pripravujeme:

Aj v tomto roku pripravujeme veľký zábavný koncert za účasti mnohých kvalitných hudobníkov. Najväčšou zaujímavosťou bude spojenie trúbka - cimbal, čo ešte podľa nášho zistenia nikto neuvádzal.

Hlavná stránka